A A A
x
Czytaj njusleter Dołącz na Fejsbuku
Zmień miasto Łódź [zmień]
Spotkań/Gości 5/25
Propozycji spotkań 5
Użytkowników online 2

Witaj Nowy .

Nie wiesz o co chodzi? Zobacz tutaj .

Witaj Toster to Tester .

Nie żeruj na innych. Zrób coś sam - dodaj spotkanie !

Jak znajdziesz interesujące Cię spotkanie to wciśnij przyłącz się . To do niczego nie zobowiązuje. Nie musisz być pewien na 100%. Wystarczy na 50 ;-)

2010-08-31, Wtorek - dawno temu
19:30
sport - nowe (^_^)
Krav Maga - trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)

UWAGA - w razie, gdyby mocno padało, trening odwołujemy.
Sławek
Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 3 gości
17:15
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt. Mile widziani miłośnicy (sportu, wyrzeźbionych męskich łydek czy skaczących piłeczek ;>), początkujący gracze jak i kibice.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce, piłeczka pingpongowa poruszająca się z prędkością światła - nad stołem (tudzież w jego pobliżu ;) ).

Spotkanie będzie połączone z powyższym walnym naprawianiem rowerów :) tak więc z pewnością nie będzie nudno :). Jeśli masz zacięcie do majsterkowania - przyjdź i podziel się doświadczeniem!
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt. Mile widziani miłośnicy (sportu, wyrzeźbionych męskich łydek czy skaczących piłeczek ;>), początkujący gracze jak i kibice. Znak rozpoznawczy: skrzyżo [więcej>>]
joanna
Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapka).
Dołączyło: 5 gości
17:00
inne - nowe (^_^)
Wybieram się podreperować rower mój i żabki. Zapraszam każdego, kto ma drobne lub większe kłopoty ze swoim jednośladem. Różne, własne narzędzia mile widziane!

Gwarantuję pomoc w naprawieniu sprzętu oraz wymianę doświadczeń;)
kosmat
Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapa).
Dołączyło: 6 gości
01:30
inne - nowe (^_^)
moze na spacer..???
adam
Wrocław: Spotykamy się pod ...moze rynek..lub gdzies okolo?
Dołączyło: 0 gości
2010-08-30, Poniedziałek - dawno temu
22:00
inne - nowe (^_^)
wybieram się do klubu potańczyć, wiem że w poniedziałek to nie będzie łatwe ,ale to będzie wyzwanie :)


Znak rozpoznawczy: kurtka khaki-zielona, kręcone włosy ,głupkowaty uśmiech :)czekam max 10minut

Sylwia :P
energiczNa
Wrocław: Spotykamy się pod bankiem pko koło pasażu niepolda
Dołączyło: 1 gości
17:15
sport - nowe (^_^)
Zapraszamy chętnych do solidnego wygrania się w piłkę ...

Znak rozpoznawczy: ludzie na boisku
Ewentualny kontakt do mnie: 792 354 426
Wojtek
Wrocław: Spotykamy się na boisku przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Innowrocławskiej
Dołączyło: 1 gości
2010-08-29, Niedziela - dawno temu
19:25
kultura - nowe (^_^)
Zapraszam na plenerowe widowisko muzyczno- baletowe: włoska muzyka dawna, kostiumy i choreografia z epoki- "La Fortuna- Dama z Łasiczką- historia słynnego obrazu Leonarda da Vinci"- które odbędzie się w Parku Południowym jako koncert finałowy tegorocznego Forum Musicum (forummusicum.pl). Wstęp wolny. Początek o godz. 20.00. Spektakl opowiada o paru historycznych postaciach włoskiego Renesansu, m.in księcia Mediolanu Lodovicio il Moro i jego kochanki Cecylii Gallerani ( to ta pani z łasiczką). Więcej informacji udostepnię z przewodnika podczas spotkania :)
Ewentualny kontakt do mnie: 501 800 575
Zapraszam na plenerowe widowisko muzyczno- baletowe: włoska muzyka dawna, kostiumy i choreografia z epoki- "La Fortuna- Dama z Łasiczką- historia słynnego obrazu Leonarda da Vinci"- które odbędzie się w Parku Południowym jako koncert finałowy tegorocznego Forum Musicum (forummusicum.pl). Wstęp wolny. Początek o godz. 20.00. Spektakl opowi [więcej>>]
sabi
Wrocław: Spotykamy się pod budyneczkiem parkowego szaletu publicznego przy skrzyżowaniu Karkonoskiej /Waligórskiego (niedaleko wejścia do Paku). Charakterystyka rozpoznawcza: blondynka ze srebrnym termosem. Czekam do 15 minut.
Dołączyło: 9 gości
19:24
kultura - nowe (^_^)
UWAGA! MIEJSCE I CZAS SPOTKANIA NIEDZIELNEGO O 19.25 ("Kultura, Spektakl Plenerowy") ZMIENIONE! Organizatorzy festiwalu Forum Musicum, ze względu na zapowiadane ulewy, burze i wichry, zmienili miejsce spektaklu plenerowego i godzinę. Tak więc odbywa się on w Oratorium Marianum (budynek główny uniwersytetu wrocławskiego), nie zaś w Parku Południowym, a zaczyna się o 20.30, nie zaś o 20.00.
Opis/ plan spotkania pod godziną 19.25
sabi
Wrocław: Spotykamy się pod Rzeźbą Szermierza na Placu Uniwersyteckim (przy głównym budynku Uniwersytetu Wrocławskiego) o godz 19.45.
Dołączyło: 5 gości
15:45
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się do kina na film "Różyczka". Bilety w cenie 15 zł.
CZekam przed wejściem do kina.Seans rozpoczyna się o 16.00.
Zapraszam szczególnie nowe i nieśmiałe osoby, sama też jestem nieśmiała;) razem będzie nam raźniej;)
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce.
Ewentualny kontakt do mnie: gg 5272814
Aga
Wrocław: Spotykamy się przed wejściem do kina Lwów, ul. Hallera 15
Dołączyło: 4 gości
14:00
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na browar do rzymu anie mam zkim isc a samemu picie to alkoholizm (nie stawiam)

Znak rozpoznawczy: łysy byk po 4-5 piwach
Ewentualny kontakt do mnie:namiejscu
Anonim
Starachowice: Spotykamy się w rzymie
Dołączyło: 0 gości
10:50
spacer - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer "Śródmiejskie Judaika" organizowany przez K.O.R.T., szczegóły: tpw.waw.pl/wiecej_srodm_judaika.htm

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i okulary.
Bartłomiej
Warszawa: Spotykamy się pod hotelem Saskim na placu Bankowym.
Dołączyło: 0 gości
10:00
rower - nowe (^_^)
Druga edycja imprezy pod nazwą "JAZDA Z MIASTA" na tej stronie. Otóż wybieramy się do Orońska do Centrum Rzeźby Polskiej. Dystans ok 20 km w jedną stronę, także żaden zabójczy. Przez Radom przeprowadzi nas Policja. W planach na mecie: ognisko, kiełbaski, mnóstwo współtowarzyszy oraz losowanie nagród. Aby wziąć udział w losowaniu i odebrać kupon na kiełbaskę należy złożyć kupon wydrukowany ze strony: www.jazdazmiasta.7dni.radom.pl/ ( aktualnie jeszcze nie dodany)

Więcej szczegółów na stronie
www.bractworowerowe.ats.pl/?id=712

Dla ułatwienia podaję dane kontaktowe do mnie :
gg: 3209948
tel: 694825092
Zapraszam wszystkich bez wyjątku
Druga edycja imprezy pod nazwą "JAZDA Z MIASTA" na tej stronie. Otóż wybieramy się do Orońska do Centrum Rzeźby Polskiej. Dystans ok 20 km w jedną stronę, także żaden zabójczy. Przez Radom przeprowadzi nas Policja. W planach na mecie: ognisko, kiełbaski, mnóstwo współtowarzyszy oraz losowanie nagród. Aby wziąć udział w losowaniu i odebrać [więcej>>]
domeel
Radom: Spotykamy się pod Salonem rowerowym Rodex przy ulicy Wierzbickiej 26/44 (patrz mapka)
Znak rozpoznawczy: niebieski rowerek Author plus rowerzysta jedzący banana :)
Zbiórka o godzinie 10
odjazd o godzinie 10:15
Dołączyło: 2 gości
09:00
inne - nowe (^_^)
Wybieram się na Kunice na żaglówkę, żeby podszlifować umiejętności żeglarskie. W planie pływanie ale i niewykluczony grill, opalanie, śpiewanie (zabieram gitarrę) i wiele innych żeglarskich przyjemności he he

Ewentualny kontakt do mnie: 723 004 131 lub gg: 4545408

Znak rozpoznawczy: pingwin w dłoni;)
kosmat
Legnica: Miejsce pływania - przystań Posejdon. Miejsce spotkania może być o 10.00 w Kunicach i/lub wcześniej w Legnicy o 9.00 koło dworca (ul. Dworcowa) skąd mogę zabrać 4 osoby samochodem. Na mapie zaznaczona przystań.
Dołączyło: 2 gości
2010-08-28, Sobota - dawno temu
19:00
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się do Klubu ,,Country" by pograć w ... bilarda
jesli ktos z was ma ochotę również mi potowarzyszyć to gorąco zapraszam nie pożałujesz:)będzie miła atmosfera świetna zabawa niezapomniane wrażenia :)
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... moja torebka którą będe miała ;p
Ewentualny kontakt do mnie: tel:515879430
radomiankaaa25
Radom: Spotykamy się pod ... klubem country
czekam 10 min od 19-tej do 19 -15
Dołączyło: 2 gości
18:45
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na koncert z cyklu "BYŁ SOBIE BLUES"...Grają:
SZÓSTA ZERO DWIE
BLUE SOUNDS
DEVIL BLUES
W.KLICH

Ewentualny kontakt do mnie:gg:9139932
Henka
Tarnów: Spotykamy się na rogu północno-wschodnim Rynku (dojście ulic Piekarskiej i Żydowskiej) przy "tryskawce studniowej" :-p
Dołączyło: 0 gości
09:00
rower - nowe (^_^)
Zgodnie z ustaleniami z poprzedniej wycieczki, wybieramy się w przyszłym tygodniu na Ślężę. Wycieczka będzie trochę nietypowa - będzie miała dwa starty i dwa końce. Ale po kolei.

Gdzie i kiedy: 28 sierpnia (sobota!) rowerem na Ślężę, a z niej nad Jezioro Mietkowskie. Cała trasa jest dość długa, dlatego przygotowałem również krótszą wersję o długości 80 km (czyli mniej więcej tyle, ile ostatnio), zakończoną przejazdem pociągiem z Imbranowic do Wrocławia (jest pięć pociągów między 14 a 20:30, szczegóły na mapie). Mapa wycieczki jest tutaj: maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=105998685157802819861.00048e3c078838c54e85a&ll=51.01721,16.907959&spn=0.475156,1.234589&t=h&z=10.

Miejsce startu: Ruszamy spod Muzeum Narodowego o 9:00, a około 9:45 planujemy odjechać z rogu Grabiszyńskiej i Hallera. Wszystkich spóźnialskich proszę, by od razu kierowali się w to drugie miejsce i czekali na nas przy ulicy Racławickiej.

Trasę testowo przejechałem 20 sierpnia, na liczniku wyszło 129 kilometrów. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała, to przejedziemy jakąś krótszą trasę.

Telefon kontaktowy to 663-212-071, więcej informacji na stronie ii.yebood.com/viewtopic.php?p=94509 .

Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił. Pragnę jednocześnie zaanonsować ostatnią planowaną przeze mnie wyprawę tego lata - łatwiejszą, o długości około 60 kilometrów, przez Śluzę Ratowicką do Jelcza-Laskowic. Wstępny termin to 5 września o 13:00, a więcej informacji pojawi się wkrótce :).
Zgodnie z ustaleniami z poprzedniej wycieczki, wybieramy się w przyszłym tygodniu na Ślężę. Wycieczka będzie trochę nietypowa - będzie miała dwa starty i dwa końce. Ale po kolei. Gdzie i kiedy: 28 sierpnia (sobota!) rowerem na Ślężę, a z niej nad Jezioro Mietkowskie. Cała trasa jest dość długa, dlatego przygotowałem również krótszą wersję o długośc [więcej>>]
Kuba
Wrocław: Spotykamy się pod Muzeum Narodowym
Dołączyło: 5 gości
08:00
inne - nowe (^_^)
Witam
Wszystkich miłośników fotografii zapraszam na "fotograficzne pożegnanie wakacji"
Jeżeli więc lubisz robić zdjęcia(niekoniecznie jesteś profesjonalistą)-chcesz się podzielić swoimi umiejętnościami lub dowiedzieć czegoś ode mnie(chociaż sam jestem amatorem) lub też lubisz "robić" za modelkę/modela lub po prostu chciałbyś/chciałabyś mieć jeszcze jakieś zdjęcie zrobione w te wakacje - to zapraszam
Zainteresowanym tematem podaje moje GG 3625140
Znak rozpoznawczy: czerwona koszulka lub w razie niepogody czarno niebieska zapinana bluza i oczywiście aparat w ręce bądź też wystający gdzieś z "safe paq'a"
- jeżeli ktoś później ma ochotę na zdjęcia w innym miejscu to proszę o umawianie się przez GG
Witam Wszystkich miłośników fotografii zapraszam na "fotograficzne pożegnanie wakacji" Jeżeli więc lubisz robić zdjęcia(niekoniecznie jesteś profesjonalistą)-chcesz się podzielić swoimi umiejętnościami lub dowiedzieć czegoś ode mnie(chociaż sam jestem amatorem) lub też lubisz "robić" za modelkę/modela lub po prostu chciałbyś/chc [więcej>>]
Powers
Wrocław: Spotykamy się na rogu ulic Grabiszyńska/Klecińska po tej stronie gdzie mamy FAT na wszystkich spóźnialskich oraz tych co nie klikają czekam 10 min później udaje się do parku
Dołączyło: 4 gości
2010-08-27, Piątek - dawno temu
21:40
rower - nowe (^_^)
Więc tak drodzy rowerzyści… ;)
Mój niecny plan przedstawia się następująco:

Startujemy o 22 pokazem fontanny na Pergoli. Umawiamy się oczywiście chwilę wcześniej by móc się zintegrować. Myślę, że idealnym punktem zbiórki będzie Iglica o 21.40 ;)

Następnie przemieszczamy się w stronę Mostu Zwierzynieckiego. Dalej Szczytnicką do skrzyżowania z Wyszyńskiego. Stamtąd Katedra i Ostrów Tumski.

Potem przez Wyspę Słodową w kierunku Uniwersytetu. Wjeżdżamy do ścisłego centrum i zwiedzamy Rynek. (czekam na sugestię magicznych nocnych miejsc w okolicy – byleby można było się tam dostać rowerem ;P )

Później udajemy się w kierunku Galerii Dominikańskiej i Panoramy Racławickiej. Dalej do wyboru albo Mostem pokoju albo wzdłuż Urzędu Miasta ku Mostowi Grunwaldzkiemu (jak myślicie?) Dla niezdecydowanych wymyśliłam opcję zrobienia małej pętelki mostowej i zaliczenie obydwu ;)

Wieńcząc wycieczkę, możemy udać się jeszcze raz ( tym razem na dłużej ) na Wyspę Słodową w celu konsumpcji integracyjnego małego piwka ;D


Jest to wstępny plan trasy. Czekam na uwagi i modyfikacje ;) Wspólnymi siłami stworzymy wersję ostateczną ;)

Bardzo proszę o Wasze opinie i przede wszystkim o potwierdzenie udziału ;)
Chciałabym aby ostateczny plan trasy był gotowy w czwartek wieczorem. Wtedy też dobrze było by znać finalną liczbę uczestników ;)

Pozdrawiam Aga


Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i mój różowy rower ;D
Ewentualny kontakt do mnie: 790 437 901
Więc tak drodzy rowerzyści… ;) Mój niecny plan przedstawia się następująco: Startujemy o 22 pokazem fontanny na Pergoli. Umawiamy się oczywiście chwilę wcześniej by móc się zintegrować. Myślę, że idealnym punktem zbiórki będzie Iglica o 21.40 ;) Następnie przemieszczamy się w stronę Mostu Zwierzynieckiego. Dalej Szczytnicką do skrzyżowania z Wyszyń [więcej>>]
Aga
Wrocław: Spotykamy się pod Iglicą o 21.40
Dołączyło: 5 gości
21:00
kultura - nowe (^_^)
Uwaga, szybka (re)akcja!

Z tego co widzę na myspace, w piątek będzie jedna z ostatnich okazji aby poszaleć na tarasie w Tawernie przy muzyce granej na żywo. Zespół co prawda ze względów urlopowych będzie w lekko zmienionym składzie, ale to mam nadzieję jest zaleta - nie ma nudy :)

Zapraszam wszystkich* ceniących klimaty blues + funk + rock'n'roll w piątek na taras do Tawerny. Grają bardzo elastycznie, dlatego warto stawić się tłumnie w dobrych humorach i kondycji fizycznej. To od nas będzie zależał kształt imprezy - osobiście preferuję repertuar funkowy. Miejsc nie rezerwuję, bo nie mam pojęcia jakiej liczby osób się spodziewać.

Podsumujmy zatem:

Zalety:
+ doskonały band zawodowo wykonujący szeroki repertuar muzyki w okolicach: blues + funk + rock'n'roll; d d
+ impreza na tarasie = stały dopływ świeżego powietrza;
+ taras jest zadaszony = deszcz nam nie straszny;
+ chillout room = wydzielona część tarasu ze sztuczną trawą, leżakami, parasolami;
+ piwko tylko 6zł, a kupując na dzbanki wychodzi jeszcze taniej(!);
+ wstęp free;

Wady:
- za krótko grają = warto przyjść punktualnie, albo nawet wcześniej jeśli ktoś potrzebuje się dodatkowo rozgrzać ;)
- fani fila itp. mogą być niepocieszeni zbyt ambitną muzyką ;)

Bilans jest jasny. Tak więc do zobaczenia!

A little less conversation, a little more action PLEASE!

* malkontenci, zamulacze proszeni są o przypilnowanie domostw

PS. Impreza d d posiada certyfikat jakości CheGue™® a więc... będzie Pani / Pan zadowolooony!

W razie pytań zapraszamy:
Sq gg.: 19_301_36
Che tel.: 660_780_359

Bierzcie znajomych, znajomych znajomych i znajomych znajomych znajomych. Wszyscy są mile widziani. Byle tylko byli pozytywnie nastawieni i nie zamulali ;)

maps.google.com/maps?hl=pl&cd=1&ei=nD8nTOziE82vsAbo8KjpCA&ie=UTF8&view=map&cid=989970128296618564&iwloc=A&ved=0CBgQpQY&sa=X

Znaki rozpoznawcze:
na stole papierowy CheGuevara na białym A4 i/lub w okolicy prawdziwy CheGue w pomarańczowej koszulce
Uwaga, szybka (re)akcja! Z tego co widzę na myspace, w piątek będzie jedna z ostatnich okazji aby poszaleć na tarasie w Tawernie przy muzyce granej na żywo. Zespół co prawda ze względów urlopowych będzie w lekko zmienionym składzie, ale to mam nadzieję jest zaleta - nie ma nudy :) Zapraszam wszystkich* ceniących klimaty blues + funk + rock'n'roll w [więcej>>]
Sqbano & CheGue
Wrocław: Klub Studencki TAWERNA, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 40, nieopodal Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej (budynku A1), wchodzimy po schodach i szerokim łukiem dookoła budynku udajemy się na tył (od strony Odry)
Dołączyło: 13 gości
19:40
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się do kina na SALT

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i daleko niosący się śmiech :D
Henka
Tarnów: Spotykamy się pod MCK,nowe/tymczasowe wejście...
Dołączyło: 1 gości
17:55
rower - nowe (^_^)
Jak w każdy ostatni piątek miesiąca zapraszam na MASĘ KRYTYCZNĄ. Żadnych preferencji odnośnie wieku, płci, wyglądu. Warunek konieczny to jedynie ROWER + dobry humor + ewentualnie jakieś dzwoneczki, trąbeczki, gwizdeczki.

Dla niewtajemniczonych:
Masa krytyczna to taki masowy przejazd przez miasto dużej grupy rowerzystów, aby pokazać Światu ( czyt kierowcom i prezydentom miast) jak ważnym tematem są rowerzyści.
Przejazd tak trwa zazwyczaj od ok 1h do 1,5h.
Nasze motto:
"My nie tamujemy ruchu, My jesteśmy ruchem"

Dla ułatwienia podaje kontakt do siebie:
gg: 3209948
tel: 694825092

Dołącz do spotkania i wyjdź do ludzi!!!!!

Nie byłeś (aś) jeszcze na żadnym spotkaniu?? Najwyższa pora to zmienić. Nie krępuj się i przychodź :)
Jak w każdy ostatni piątek miesiąca zapraszam na MASĘ KRYTYCZNĄ. Żadnych preferencji odnośnie wieku, płci, wyglądu. Warunek konieczny to jedynie ROWER + dobry humor + ewentualnie jakieś dzwoneczki, trąbeczki, gwizdeczki. Dla niewtajemniczonych: Masa krytyczna to taki masowy przejazd przez miasto dużej grupy rowerzystów, aby pokazać Światu ( czyt ki [więcej>>]
Dominiq
Radom: Spotykamy się pod fontannami przy ulicy Żeromskiego (patrz mapka) o godzinie 18. Wyruszamy o 18:15. Znak rozpoznawczy niebieski rower Author + jedzący banana jego właściciel. Nie krępuj się podejść. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi :)
Dołączyło: 3 gości
17:31
sport - nowe (^_^)
Siatkówka dla średniozaawansowanych/zaawansowanych

Chciałbym w przyszłym roku wystartować w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia (siatkówka/siatkówka plażowa), szukam chętnych do cotygodniowego pogrania (20 min. rozgrzewka + 1 pełny mecz). Boisko jest już sprawdzone - bardzo dobra miejscówka z relatywnie miękkim podłożem.
Ja - zaangażowany, średniozaawansowany, grający bardzo regualrnie.
Piłkę i pompkę przynoszę ze sobą, chociaż każda dodatkowa piłka się przyda (rozgrzewka).

Kontakt : gg - 2058338

Zapraszam bardzo serdecznie!
Siatkówka dla średniozaawansowanych/zaawansowanych Chciałbym w przyszłym roku wystartować w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia (siatkówka/siatkówka plażowa), szukam chętnych do cotygodniowego pogrania (20 min. rozgrzewka + 1 pełny mecz). Boisko jest już sprawdzone - bardzo dobra miejscówka z relatywnie miękkim podłożem. Ja - zaangażowany, średniozaa [więcej>>]
cptSparky
Wrocław: boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 3 gości
16:30
kultura - nowe (^_^)
W związku z obchodami 30- lecia Solidarności zapraszam na krótki spacer po przeszłości. Ekspozycja ( biały namiot na pl. Społecznym koło Poczty Głównej) przedstawia historię Solidarności i innych ruchów opozycyjnych lat 80. z perspektywy wrocławskiej.

Znak rozpoznawczy: czarny szalik w prawej lub lewej dłoni
Ewentualny kontakt do mnie: 513- 564-376
S.w zielonych
Wrocław: Spotykamy się przed wejściem do Muzeum Narodowego
Dołączyło: 5 gości
2010-08-26, Czwartek - dawno temu
21:00
sport - nowe (^_^)
Wybieram się na rolki. Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki o godz. 21
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i rolki ;-)
Ewentualny kontakt do mnie: 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki.
Dołączyło: 3 gości
20:30
inne - nowe (^_^)
proponuje wypad na piwo/kawe dla wszystkich chętnych. Jeżeli ktoś jest chętny to niech pisze na rakx@onet.eu
Morgernstern
Skarżysko-Kamienna: Spotkamy sie w empiku w Hermesie
Dołączyło: 1 gości
19:30
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 3 gości
11:00
inne - nowe (^_^)
Freestyle nad Odrą dla początkujących wędkarzy :-D
Godz. 11 pod Galerią Dominikańską termin czwartek.
Znak rozpoznawczy wędka w ręce ( ewentualnie kontakt pod tel. 508205099). Mile widziane osoby z kartą wędkarską oraz z praktyką wędkowania (my jej nie mamy i się uczymy). Sprzęt browary wędka i inne potrzebne duperelki. Chętnych serdecznie zapraszamy będzie zabawa ( może uda się nam coś złowić wspólnymi siłami, a jak nie to zapijemy ze smutku):-D
SyCu
Wrocław: pod Galerią Dominikańską (główne wejście)
Dołączyło: 1 gości
10:45
rower - nowe (^_^)
Wybieram się na krótką wycieczkę rowerową, planowana trasa centrum-stawiki
Znak rozpoznawczy: założone ręce i niebieski rower.
Ewentualny kontakt do mnie: gg 8907990
kate
Sosnowiec: Spotykamy się pod biblioteką miejską dla dorosłych na Grota-Roweckiego.
Dołączyło: 0 gości
2010-08-25, Środa - dawno temu
17:00
spacer - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer po Gdańsku.

Pogoda świetna także zapowiada się konkretne zwiedzanie miasta.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i mahoniowa opalenizna ;)
Gecko z Żyletą
Gdańsk: Spotykamy się pod Neptunem
Dołączyło: 0 gości
2010-08-24, Wtorek - dawno temu
19:30
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 3 gości
17:30
sport - nowe (^_^)
Siatkówka dla średniozaawansowanych/zaawansowanych

Chciałbym w przyszłym roku wystartować w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia (siatkówka/siatkówka plażowa), szukam chętnych do cotygodniowego pogrania (20 min. rozgrzewka + 1 pełny mecz). Boisko jest już sprawdzone - bardzo dobra miejscówka z relatywnie miękkim podłożem. Jest to spotkanie eksperymentalne - boisko jest publiczne, więc może być o tej porze zajęte (wtedy możemy np. spróbować się dołączyć). Mam nadzieję, że tak nie będzie.. Ja na pewno się pojawię (codziennie wracam tą drogą z pracy).
Ja - zaangażowany, średniozaawansowany, grający bardzo regualrnie.
Piłkę i pompkę przynoszę ze sobą, chociaż każda dodatkowa piłka się przyda (rozgrzewka).

Kontakt : gg - 2058338

Zapraszam bardzo serdecznie!
Siatkówka dla średniozaawansowanych/zaawansowanych Chciałbym w przyszłym roku wystartować w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia (siatkówka/siatkówka plażowa), szukam chętnych do cotygodniowego pogrania (20 min. rozgrzewka + 1 pełny mecz). Boisko jest już sprawdzone - bardzo dobra miejscówka z relatywnie miękkim podłożem. Jest to spotkanie eksperyment [więcej>>]
cptSparky
Wrocław: boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 4 gości
17:15
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt. Mile widziani miłośnicy (sportu, wyrzeźbionych męskich łydek czy skaczących piłeczek ;>), początkujący gracze jak i kibice.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce, piłeczka pingpongowa poruszająca się z prędkością światła - nad stołem (tudzież w jego pobliżu ;) ).
joanna
Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapa).
Dołączyło: 4 gości
16:05
inne - nowe (^_^)
Wybieramy się z gaMa oddać krew do centrum PCK. Nie trzeba oddawać, można popatrzeć jak to wygląda;) Powiem tylko za siebie, że to spoko inicjatywa:)

Znak rozpoznawczy: pingwin w białej, dużej torebce:P

Ewentualny kontakt: gaMa - gg: 12104103, kosmat - 723 004 131 gg: 4545408
gaMa&kosmat
Wrocław: Spotykamy się pod Heliosem o 16.05 skąd mogę zabrać Marysią jeszcze 3 osoby lub już na miejscu w centrum PCK przy ulicy Czerwonego Krzyża (mapa) w okolicach 16.30-17.00 w zależności od korków.
Dołączyło: 2 gości
10:00
inne - nowe (^_^)
Witam jestem tu „nowa „ zupełnie.
Wybieram się oddać krew do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa. Jeśli ktoś ma ochotę podarować cząstkę siebie ( jakieś 450 ml ) to zapraszam.
Vademecum na stronie www.rckik.wroclaw.pl/?status=3&rckik=6&dzial=1.

Proponuję się spotkać o 10.00 pod Księgarnią pod Arkadami . Jakby ktoś preferował inną godzinę lub miejsce proszę o kontakt gg 12104103 Znak rozpoznawczy skrzyżowane ręce i duża biała torebka :D
gaMa
Wrocław: Proponuję się spotkać o 10.00 pod Księgarnią pod Arkadami . Jakby ktoś preferował inną godzinę lub miejsce proszę o kontakt gg 12104103 Znak rozpoznawczy skrzyżowane ręce i duża biała torebka :D
Dołączyło: 0 gości
2010-08-23, Poniedziałek - dawno temu
21:00
sport - nowe (^_^)
Wybieram się na rolki. Zapraszam wszystkich chętnych na "śmiganie" na parkingu przy Magnolii. Spotykamy się o godz. 21 na parkingu przy boisku do koszykówki.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i rolki na nogach ;-)
Ewentualny kontakt do mnie: 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkignu z tyłu Magnolii o godz. 21 przy boisku do koszykówki.
Dołączyło: 0 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na kolejne spotkanie przy siatce, zarówno stałych bywalców jak i tych, którzy nie zdecydowali się do tej pory dołączyć :)
Nie trzeba umieć dobrze grać, liczy się dobra zabawa ;))
Piłka jest, ale jeśli ktoś ma swoją, to niech weźmie, zagramy tą, która wyda się być lepszą...
Ravix
Wrocław: Wrocław: boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 5 gości
2010-08-22, Niedziela - dawno temu
16:00
spacer - nowe (^_^)
Może spacer, może knajpa, może jeszcze coś innego w zależności od chęci tych, którzy przyjdą...

Znak rozpoznawczy: czarny rower Kross i kartka papieru A4 w ręce :)
Jarek
Kraków: Spotykamy się pod Smokiem Wawelskim
Dołączyło: 0 gości
15:30
inne - nowe (^_^)
Zapraszam wszytkich chetnych wrazen na kajaki. Start w zatoczce przy muzeum narodowym, trase mozemy ustalic na miejscu. Płyne pierwszy raz wiec bylo by milo jakby znalazl sie ktos z doswiadczeniem ;) Cena za wypozyczenie to 10zl/h, kajaki sa 2os wiec wychodzi 5zl od osoby za godzine :) Nie ma zadnych wymagan, takze moze przyjsc kazdy. Spotkamy sie przed wejsciem do muzeum narodowego, prawdopodobnie nie bedzie tam nikogo innego czekajacego wiec nie bedzie problemu z odnalezieniem siebie. W innym przypadku, bedziecie mogli mnie poznac po skrzyzowanych rekach, lub ciemno zielonym plecaku chociaz nie wiem czy bede go mial ;) Zbiórka o 15:30, start prawdopodobnie 16:00. Po wycieczce mozemy wybrac sie na jakies napoje chlodzace na plaze za zoo i wygodnie odpoczac na lezaczkach ;P (mozliwe ze wrzuce osobne spotaknie dla osob ktore nie moga wybrac sie na kajaki lub nie chca) W razie pytan moje gg 1485034
Zapraszam wszytkich chetnych wrazen na kajaki. Start w zatoczce przy muzeum narodowym, trase mozemy ustalic na miejscu. Płyne pierwszy raz wiec bylo by milo jakby znalazl sie ktos z doswiadczeniem ;) Cena za wypozyczenie to 10zl/h, kajaki sa 2os wiec wychodzi 5zl od osoby za godzine :) Nie ma zadnych wymagan, takze moze przyjsc kazdy. Spotkamy sie [więcej>>]
PiO
Wrocław: Spotkamy sie przed wejsciem do muzeum narodowego
Dołączyło: 3 gości
15:01
rower - nowe (^_^)
Bardzo rekreacyjna przejażdżka rowerowa - możliwe, że z relaksem gdzieś w parku.
Ktoś reflektuje?

Może być bez pomysłu (za zoo, na wyspę, do szczytnickiego). Może być z pomysłem, np. zsynchronizować się z grupą kajakową i razem zbudować rowerki wodne ;-)
Marcin
Wrocław: Spotkajmy się pod wejściem głównym do Katedry.
Dołączyło: 3 gości
11:00
rower - nowe (^_^)
Wycieczka rowerowa na inscenizację bitwy pod Iłżą.

Jeżeli pogoda pozwoli, w najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, jedziemy do Iłży na V Piknik Historyczny "Iłża 1939". Tempo dostosowane do upodobań uczestników wycieczki, droga w jedną stronę wynosi około 35 kilometrów. Nie jedziemy główną trasą (tak jak to mają w zwyczaju niektórzy, hehe), a dobrze mi znanymi wiejsko-miejskimi spokojnymi skrótami.

Więcej informacji nt. imprezy: www.ilza.com.pl/strona-108.html

Wracamy późnym popołudniem, po inscenizacji.

Kontakt do mnie:
gg: 9270653
telefon: 796 599 211

Zapraszam!
Wycieczka rowerowa na inscenizację bitwy pod Iłżą. Jeżeli pogoda pozwoli, w najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, jedziemy do Iłży na V Piknik Historyczny "Iłża 1939". Tempo dostosowane do upodobań uczestników wycieczki, droga w jedną stronę wynosi około 35 kilometrów. Nie jedziemy główną trasą (tak jak to mają w zwyczaju niektórzy, hehe), a [więcej>>]
Michał
Radom: Spotykamy się obok Placu Matki Boskiej Fatimskiej (rondo na ul. Słowackiego/Grzecznarowskiego/Alejach Wojska Polskiego), obecnie remontowana trasa wyjazdowa na Iłżę, zaznaczone na mapce.
Dołączyło: 2 gości
2010-08-21, Sobota - dawno temu
21:00
inne - nowe (^_^)
Tour the Club ;)
Zapraszam do sobotniego Clubbingu ;)
Taneczne szaleństwo sobotniej nocy

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... mnóstwo dobrego humoru i energii
Ewentualny kontakt do mnie: gg 5789957
szał ciał ;P
Wrocław: Spotykamy się o 21 pod wejściem głównym do Galerii Dominikańskiej. Miejsce szaleństw ustalimy wspólnie ( w zależności od upodobań muzycznych ;P )
Dołączyło: 1 gości
20:30
kultura - nowe (^_^)
RENOMA - DARMOWE KINO PLENEROWE

Dziś wieczór film "Sahara" :-) Nie wiem co to za kino (jakieś przygodowe), ale chętnie przejdę się choćby zobaczyć jak jest zorganizowane oglądanie filmów na dachu galerii Renomy.

Projekcja rozpoczyna się o 21, więc spotkajmy się pół godziny wcześniej aby zająć jakieś miejsca. Czekam(y) 8 minut, a później kontakt na tel 790232605

Zapraszam wszystkich (bez względu na wiek), a szczególnie "nowych". Prawie cała "stała ekipa" z Akcji Spontan pojechała do Pragi, więc bardzo mocno zachęcam do integracji!
RENOMA - DARMOWE KINO PLENEROWE Dziś wieczór film "Sahara" :-) Nie wiem co to za kino (jakieś przygodowe), ale chętnie przejdę się choćby zobaczyć jak jest zorganizowane oglądanie filmów na dachu galerii Renomy. Projekcja rozpoczyna się o 21, więc spotkajmy się pół godziny wcześniej aby zająć jakieś miejsca. Czekam(y) 8 minut, a później k [więcej>>]
El Szpsiako
Wrocław: Spotykamy się pod wejściem głównym do CH Renoma (od ulicy świdnickiej - patrz mapka). Znak rozpoznawczy skrzyżowane ręce i wąs. :)
Dołączyło: 6 gości
18:30
kultura - nowe (^_^)
Zapraszam wszsytkich na mile spedzenie czasu w dobrym towarzystwie. Opcji jest wiele i zawsze bedzie mozna cos wymyslec/dodac. :) Podstawowa to wyjscie na piwo w plenerze. (prawdopodobnie tereny za zoo) Spotkamy sie na placu Grunwladzkim, przy budynkach PWR – obok szklanego budynku zaraz przy metalowych słupkach.
Znak rozpoznawczy ciemno zielony plecak. Jesli chodzi o zakupy to mozemy zrobic je, jak sie spotkamy. (obok jest biedronka)
Wszyscy sa mile widziani :)
Os & Pio
Wrocław: Spotkamy się przy budynkach PWR (szklany budynek naprzeciwko przejscia dla pieszych obok parkingu -> commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/24614888.jpg przy tych supkach :) )
Dołączyło: 4 gości
12:45
spacer - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer, początek w okolicach Ostrowa Tumskiego przy przystanku tramwajowym "katedra" do Placu Legionów (gdzie muszę coś odebrać). Poglądowa trasa (patrz ten "malutki" link poniżej ;) )

maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=wyszy%C5%84skiego+30+wroc%C5%82aw&daddr=51.103738,17.040954+to:Plac+++Legion%C3%B3w,+Wroc%C5%82aw,+Polska&hl=pl&geocode=Fa3xCwMdZSwEASmDPFkt0ekPRzE2QBjH3OnY0A%3B%3BFZbLCwMdBcADASmh_hQyDcIPRzESGvm6e1-ulg&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=15&via=1&dirflg=w&doflg=ptm&sll=51.109558,17.036791&sspn=0.013175,0.027595&ie=UTF8&ll=51.109558,17.036791&spn=0.026351,0.055189&z=14

Trasa powrotna ta sama lub przez wyspy i Ostrów Tumski.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce.
Wybieram się na spacer, początek w okolicach Ostrowa Tumskiego przy przystanku tramwajowym "katedra" do Placu Legionów (gdzie muszę coś odebrać). Poglądowa trasa (patrz ten "malutki" link poniżej ;) ) maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=wyszy%C5%84skiego+30+wroc%C5%82aw&daddr=51.103738,17.040954+to:Plac+++Legio [więcej>>]
joanna
Wrocław: Spotykamy się pod białym transparentem opisującym wycieczkę do Białego Dunajca wywieszonym na murze, w pobliżu przystanku "katedra" na ul. Wyszynskiego (patrz mapka)
Dołączyło: 0 gości
2010-08-20, Piątek - dawno temu
23:59
rower - nowe (^_^)
Nocna wycieczka po centrum Wrocławia.
Cel - zwiedzanie pięknie oświetlonego centrum. Możemy zatrzymać się tez na małe piwko na wyspie :)

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... rower
Ewentualny kontakt do mnie: gg 5789957
;)
Wrocław: Spotykamy się o 24 pod Ogrodem Botanicznym - róg Wyszyńskiego i Sienkiewicza
Dołączyło: 0 gości
21:00
sport - nowe (^_^)
Wybieram się na rolki koło Magnolii.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i czarny ubiór
Ewentualny kontakt do mnie: 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki.
Dołączyło: 1 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na kolejne spotkanie przy siatce, zarówno stałych bywalców jak i tych, którzy nie zdecydowali się do tej pory dołączyć :)
Nie trzeba umieć dobrze grać, liczy się dobra zabawa ;))
Piłka jest, ale jeśli ktoś ma swoją, to niech weźmie, zagramy tą, która wyda się być lepszą...
S.
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 6 gości
17:00
kultura - nowe (^_^)
Bracia QUAY w Galerii BWA Design ulica Świdnicka

No cóż. Nie znam się na sztuce przez duże "SZ" :-) ale wrocławskiej wystawy miniaturowych scenografi tych dwóch gości po prostu NIE można przegapić!

Myślę, że każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność "twórczą" - choćby było to artystyczne generowanie fraktali po suto zaprawionej imprezie - powinien zobaczyć tę wystawę choćby w ramach inspiracji dla własnych działań.

Galeria czynna jest do 18:00. Po strawie duchowej proponuję napojenie żołądka gdzieś w terenie...
Bracia QUAY w Galerii BWA Design ulica Świdnicka No cóż. Nie znam się na sztuce przez duże "SZ" :-) ale wrocławskiej wystawy miniaturowych scenografi tych dwóch gości po prostu NIE można przegapić! Myślę, że każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność "twórczą" - choćby było to artystyczne generowanie fraktali po suto zaprawionej [więcej>>]
Zero
Wrocław: Spotykamy się pod galerią BWA Design - po prawej stronie ulicy świdnickiej idąc od przejścia podziemnego (jakieś 50 metrów od Rynku) o 17:00. O 17:05 wchodzę do środka. Znak rozpoznawczy: wąs :-)
Dołączyło: 4 gości
2010-08-19, Czwartek - dawno temu
21:00
sport - nowe (^_^)
Wybieram się na rolki koło Magnolii. Może w końcu pogoda dopisze i pozwoli na szaleństwo rolkowe ;-))

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i czarny ubiór
Ewentualny kontakt do mnie: 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii przy boisku do koszykówki.
Dołączyło: 2 gości
19:30
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 2 gości
18:00
spacer - nowe (^_^)
Chętnie poznam SĄSIADÓW ( akcjaspontan.pl/forum-2530003 )

Jeśli więc mieszkasz gdzieś w okolicy to może będziesz miał/miała ochotę się przejść, poznać kogoś nowego - szczególnie z własnego podwórka.
Zapraszam wszystkich mieszkających w promieniu powiedzmy 1.5 km od miejsca zbiórki :-)

Wiek i to czy będzie to twoje pierwsze spotkanie, czy jesteś weteranem strony jest zupełnie bez znaczenia. Chodzi mi tylko o to, aby lepiej się zintegrować na dzielni ;-)

Jakby ktoś nie mógł, albo po prostu chce nawiązać kontakt, to niech pisze na forum.
Chętnie poznam SĄSIADÓW ( akcjaspontan.pl/forum-2530003 ) Jeśli więc mieszkasz gdzieś w okolicy to może będziesz miał/miała ochotę się przejść, poznać kogoś nowego - szczególnie z własnego podwórka. Zapraszam wszystkich mieszkających w promieniu powiedzmy 1.5 km od miejsca zbiórki :-) Wiek i to czy będzie to twoje pierwsze spotkanie, czy jesteś wet [więcej>>]
Marcin
Wrocław: Spotykamy się na skrzyżowaniu Wyszyńskiego X Damrota - przy przystanku A,N... Znak - skrzyżowane ręce.
Dołączyło: 4 gości
18:00
spacer - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer,ewentualnie możemy pograć w siatkę ;p ;p

lub pójść na piwo<lol>


Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... coś pomarańczowego choć niekoniecznie
i niech wreszcie sie ktoś pojawi a nie tylko... domeel ;p
ewentualny kontakt do mnie tel.komórkowego nie podaje więc gg:17606910
Wybieram się na spacer,ewentualnie możemy pograć w siatkę ;p ;p lub pójść na piwo<lol> Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... coś pomarańczowego choć niekoniecznie i niech wreszcie sie ktoś pojawi a nie tylko... domeel ;p ewentualny kontakt do mnie tel.komórkowego nie podaje więc gg:17606910 [więcej>>]
radomiankaaa
Radom: Spotykamy się na ławkach koło boiska siatkówki plażowej od strony Borek!!
Dołączyło: 3 gości
16:55
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na otwarcie wystawy fotograficznej w Dolnośląska Biblioteka Publiczna na Rynku

otwarcie 2 wystaw jedna o Indiach druga o naszym mieście z perspektywy osoby przybywającaj do miasta

więcej info
www.wbp.wroc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2092&Itemid=355
znak rozpoznawczy: przed wejściem sobie będę i będę mieć litr rozpałki do grilla:), czarne spodnie i kurtka, wystający biały kołnierzyk

czekam 5 minut i wchodzę,a jak będzie padać no to czekam z drugiej strony szyby:)
Wybieram się na otwarcie wystawy fotograficznej w Dolnośląska Biblioteka Publiczna na Rynku otwarcie 2 wystaw jedna o Indiach druga o naszym mieście z perspektywy osoby przybywającaj do miasta więcej info www.wbp.wroc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2092&Itemid=355 znak rozpoznawczy: przed wejściem sobie będę i będę mieć li [więcej>>]
Tiarea
Wrocław: Spotykamy się pod wejściem do biblioteki (ściana z empikiem bliżej Jasia i Małgosi)
Dołączyło: 0 gości
09:00
rower - nowe (^_^)
Wybieram się na rower po okolicy kraka czwartek 19.08..Tenczynek itp.Tempo layt,raczej krajoznawczo-turystycznie.Wszelkie propo mile widziane.

Znak rozpoznawczy: Rower Bixs,mało znana firma,kolor turkus mat.Miejsce spotkania pod smokiem wawelskim,g 9 rano.
Ewentualny kontakt do mnie: Gg 1029743
Maximuss
Kraków: Spotykamy się pod ...Smok wawelski g 9 rano.
Dołączyło: 0 gości
2010-08-18, Środa - dawno temu
22:00
rower - nowe (^_^)
Macie ochotę na krótką (około godziny) wieczorną przejażdżkę...

Nie mam planu trasy, wymagań brak. Można nawet przyjechać na hulajnodze.
Szpak
Wrocław: Spotykamy się pod pomnikiem Fredro na Rynku.
Dołączyło: 0 gości
18:45
sport - nowe (^_^)
NIGHTSKATING

To już IV edycja. Tym razem organizatorzy zaplanowali zmianę trasy :)

Serdecznie zapraszam i gorąco polecam.

Harmonogram imprezy:

19:00 zgromadzenie na terenie Skateparku ul. Legnicka 65
20:00 początek pierwszego etapu trasy. Czas przejazdu ok 60 min. Długość trasy: 10,1 km.
21:00 zakończenie pierwszego etapu
21:00 - 21:20 przerwa na terenie Skateparku
21:20 początek drugiego etapu trasy. Czas przejazdu ok 70 min .Długość trasy: 12,3 km.
22:30 zakończenie przejazdu (Skatepark)

Nightskating to okazja spojrzenia na nasze miasto z innej perspektywy, integracja różnych grup społecznych i wiekowych oraz dobra zabawa. Celem programu jest podjęcie działań na rzecz zwiększenia dostępu do rekreacji w miejscu zamieszkania poprzez promocję jazdy na rolkach jako dziedziny sportu dla każdego. Ścisła współpraca z organizatorami tego typu imprez w Europie oraz Wrocławskim Stowarzyszeniem Wrotkarskim "Wrolka" stanowi wielkie ułatwienie podczas realizacji projektu. Objęcie przez Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia w imieniu Prezydenta Miasta, Pana Rafała Dutkiewicza Honorowego Patronatu, nadało całemu przedsięwzięciu szczególną rangę. Trasa przejazdu została podzielona na dwa etapy, mierzące około 10 i 12 km długości. Nightskating to nie zawody sportowe, lecz swobodny przejazd w umiarkowanym tempie, pozwalający na dotarcie do celu wszystkim, którzy pewnie czują się na rolkach.

więcej info na stronie nightskating.pl

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce
Ewentualny kontakt do mnie: #gg: 1582546 tel. 668128898
NIGHTSKATING To już IV edycja. Tym razem organizatorzy zaplanowali zmianę trasy :) Serdecznie zapraszam i gorąco polecam. Harmonogram imprezy: 19:00 zgromadzenie na terenie Skateparku ul. Legnicka 65 20:00 początek pierwszego etapu trasy. Czas przejazdu ok 60 min. Długość trasy: 10,1 km. 21:00 zakończenie pierwszego etapu 21:00 - 21:20 przerwa na t [więcej>>]
gecko
Wrocław: Spotykamy się pod Skatepark Legnicka 65
Dołączyło: 5 gości
18:20
spacer - nowe (^_^)
Zrobiła się ładna pogoda więc warto by wreszcie wyrwać się z domu. Idę trochę połazić. Miło mi będzie, jeśli dołączy się jakaś rówieśniczka (21l).

Znak rozpoznawczy: krótkie spodnie, czarna koszulka.
tel. 785-965-279
blackjack
Głogów: Będę przechodził obok przystanku autobusowego przy kiosku (orientacyjne położenie na mapce). Zaczekam 5 minut.
Dołączyło: 0 gości
17:15
inne - nowe (^_^)
Kino / Piwo

Wybieramy się do kina na Incepcję, a potem na piwo. Seans zaczyna się o 1730. Zbiórka 15 minut wcześniej pod wejściem do kina. Po seansie zbieramy się ponownie pod Heliosem o godzinie 2000, więc można wyjść z nami na samo piwo : ) Koordynatorzy ds. filmu - Sławek tel 668661214, ds. piwa - Michał, tel 695477099.
Sławek i Michał
Wrocław: pod Heliosem na Kazimierza Wielkiego
Dołączyło: 1 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Hej,
Zapraszam jak zawsze w środę do gry w piłkę nożną!

Po raz kolejny drużyna Spontanu zmierzy się z informatykami, na placu boju jak zwykle zostaną pokonani i zwycięzcy (mam nadzieję, że tym razem uda się odwrócić zły trend II połowy meczu;( ).

Do grupy spontanu dołącza 6-osobowa drużyna informatyków. Gramy na tartanie, więc mile widziane halówki itp.
Można mnie rozpoznać po okularach i niebieskich butach (uwaga! jak gram, to je ściągam. tzn. okulary ściągam).
Jak coś, to zawsze jestem pod numerem 511-317-077.
Do zobaczenia;)
Hej, Zapraszam jak zawsze w środę do gry w piłkę nożną! Po raz kolejny drużyna Spontanu zmierzy się z informatykami, na placu boju jak zwykle zostaną pokonani i zwycięzcy (mam nadzieję, że tym razem uda się odwrócić zły trend II połowy meczu;( ). Do grupy spontanu dołącza 6-osobowa drużyna informatyków. Gramy na tartanie, więc mile widziane halówki [więcej>>]
Monte
Wrocław: Patrz mapa, to jest boisko gimnazjum nr. 28. Między ulicami Inowrocławską i Zachodnią, wchodzi się od tej pierwszej.
Dołączyło: 5 gości
2010-08-17, Wtorek - dawno temu
21:45
sport - nowe (^_^)
PODEJŚCIE DRUGIE ;-)
O ile pogoda dzisiaj dopisze zapraszam na "rolkowanie" koło Magnolii.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i czarny ubiór.
Ewentualny kontakt do mnie: 606 780 024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii o gdz. 21:45 koło boiska do koszykówki.
Dołączyło: 1 gości
20:30
inne - nowe (^_^)
Wybieramy się w dniu dzisiejszym na piwo do klubu Włodkowica 21. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na piwo/herbatę i rozmowę
a&a
Wrocław: Spotkamy się przed wejściem o 20:30. Na spóźnialskich czekamy 10 min. Znak rozpoznawczy skrzyżowane ręce.
Dołączyło: 5 gości
20:00
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 3 gości
18:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt. Mile widziani miłośnicy (sportu, wyrzeźbionych męskich łydek czy skaczących piłeczek ;>), początkujący gracze jak i kibice.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce, piłeczka pingpongowa poruszająca się z prędkością światła - nad stołem (tudzież w jego pobliżu ;) ).
joanna
Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapa).
Dołączyło: 5 gości
2010-08-16, Poniedziałek - dawno temu
21:30
sport - nowe (^_^)
Po urlopie czas na rolki ;-) Zapraszam wszystkich chętnych na "rolkowanie" pod Magnolią. Spotykamy się o 21:30 na parkingu z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i czarny ubiór.

Ewentualny kontakt do mnie: 606 780 024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki - godz. 21:30
Dołączyło: 0 gości
21:00
rower - nowe (^_^)
Cześć
zapraszam na nocną jazdę po Wrocławiu. Zaczynamy na Rynku, jedziemy wałami nad odrą aż do Wyspy Opatowickiej a potem dalej gdzie oczy Nas poniosą.

Znak rozpoznawczy: czerwony rower i biały plecak Campusa.
Split
Wrocław: Pomnik Fredry na Rynku
Dołączyło: 6 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na kolejne spotkanie przy siatce, zarówno stałych bywalców jak i tych, którzy nie zdecydowali się do tej pory dołączyć :)
Nie trzeba umieć dobrze grać, liczy się dobra zabawa ;))
Piłka jest, ale jeśli ktoś ma swoją, to niech weźmie, zagramy tą, która wyda się być lepszą...
S.
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 10 gości
10:00
sport - nowe (^_^)
Dzień Otwarty kręgielni MK Bowling (w Galerii Rosa)
Jeśli ktoś lubi pograć w Kręgle lub Bilard, lub i jedno i drugie, a nie chce wydać ani złotówki to jest niepowtarzalna ku temu okazja. 16.08.2010r. jest dzień otwarty. Od godziny 10 gra w kręgle i bilard ZA DARMO. Serdecznie zapraszam wszystkich bez względu na płeć, wiek, stopień zaawansowania. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i możliwość wspólnego poznania się.
domeel
Radom: Spotykamy się pod pomnikiem Jana Kochanowskiego na ulicy Żeromskiego (patrz mapka)
Znak rozpoznawczy 185cm wzrostu + założone ręce
Dołączyło: 7 gości
2010-08-15, Niedziela - dawno temu
19:45
kultura - nowe (^_^)
Hej, wybieram się dziś do kina na „Mine Vaganti. O miłości i makaronach” sala studyjna kino Warszawa godz. 20.00. Jeśli ktos ma ochote sie dołaczyć to zapraszam. Czekam przy kasie z założonymi rękami ;)
Agnieszka
Wrocław: Czekam od 19.45 przy kasie w kinie Warszawa
Dołączyło: 0 gości
18:00
kultura - nowe (^_^)
"Być, czy nie być? Oto jest pytanie..." Nasza odpowiedź brzmi: być! Być na naszym spotkaniu! Jeśli Twoim byciem jest pisanie i masz ochotę podzielić się cząstką swojej twórczości z innymi ludźmi, lub uważasz, że potrafisz w niebanalny sposób przekazywać swoje opinie dotyczące przeczytanych książek to może być spotkanie dla Ciebie.
Planujemy stworzyć kółko dyskusyjne dla pasjonatów literatury. Będziemy dzielić się swoją twórczością, jednak nawet osoby "niepiśmienne" są mile widziane. Czas bowiem poświęcimy również na dyskusje dotyczące powieści, dramatów, wierszy, wszystkiego, co uznamy za godne omówienia. Zależy nam na rzeczowej, kulturalnej, zgranej grupie ludzi, z których każdy wniesie do rozmowy coś subiektywnego i inspirującego.

Pierwsze spotkanie - organizacyjne.

Znak rozpoznawczy: dziewczyna z białą laską. Jak ktoś się spóźni, niech dzwoni pod 601702051.
"Być, czy nie być? Oto jest pytanie..." Nasza odpowiedź brzmi: być! Być na naszym spotkaniu! Jeśli Twoim byciem jest pisanie i masz ochotę podzielić się cząstką swojej twórczości z innymi ludźmi, lub uważasz, że potrafisz w niebanalny sposób przekazywać swoje opinie dotyczące przeczytanych książek to może być spotkanie dla Ciebie. Planuje [więcej>>]
Sandra i Marcin
Wrocław: Pod lwami na placu Jana Pawła 2go.
Dołączyło: 17 gości
14:00
rower - nowe (^_^)
Rekreacyjny wypad za miasto.

Kiedy: 15 sierpnia 2010 (niedziela), 14:00.

Gdzie: Spotykamy się pod Muzeum Narodowym (południowo-zachodnia strona mostu pokoju).

Wstępny plan wycieczki:
- Ścieżką rowerową dojeżdżamy do Popowic, gdzie zwiedzamy Park Popowicki.
- Przez Park Zachodni dojeżdżamy na Kozanów.
- Ścieżką rowerową dojeżdżamy na Pracze Odrzańskie, potem wyjeżdżamy z Wrocławia w kierunku Wilkszyna.
- Jedziemy kawałek szosą, później kawałek lasem i robimy postój przy Zamku w Wojnowicach.
- Wracamy do Wrocławia od strony Leśnicy i przejeżdżamy przez Parki: Leśnicki, Złotnicki, Tysiąclecia, następnie jedziemy ścieżką rowerową przy obwodnicy do Parku Andersa, w którym kończymy część oficjalną imprezy.

Trasa jest bardziej rekreacyjna niż wyczynowa — została zaprojektowana tak, aby każdy dał radę ją przejechać nawet na kiepskim rowerze. Jeśli będzie nam mało, to pojedziemy dalej, np. na Wyspę Opatowicką.

Aktualne informacje pod adresem ii.yebood.com/viewtopic.php?p=94361#94361
Rekreacyjny wypad za miasto. Kiedy: 15 sierpnia 2010 (niedziela), 14:00. Gdzie: Spotykamy się pod Muzeum Narodowym (południowo-zachodnia strona mostu pokoju). Wstępny plan wycieczki: - Ścieżką rowerową dojeżdżamy do Popowic, gdzie zwiedzamy Park Popowicki. - Przez Park Zachodni dojeżdżamy na Kozanów. - Ścieżką rowerową dojeżdżamy na Pracze Odrzańsk [więcej>>]
Kuba
Wrocław: Spotykamy się od Muzeum Narodowym.

Telefon kontaktowy to 663212071.
Dołączyło: 18 gości
2010-08-14, Sobota - dawno temu
21:10
inne - nowe (^_^)
Czołgiem!
Pasjonatów historii, bunkrów i w ogóle szwędania się - zapraszam do wspólnego zwiedzania Bastionu Ceglarskiego - pl.wikipedia.org/wiki/Bastion_Ceglarski

Jest to naprawdę świetna miejscówka - drugiego takiego fajnego miejsca "wolnego" do zwiedzania praktycznie w centrum miasta chyba nie ma. Choć "przewodnik" ;-), którego zaprosiłem na tę okoliczność pewnie będzie twierdził co innego z uwagi na jego szeroką wiedzę.

Wymagania: latarka i gotowość do podjęcia rzeczowej dyskusji ze strażnikami miejskimi ;-)
Czołgiem! Pasjonatów historii, bunkrów i w ogóle szwędania się - zapraszam do wspólnego zwiedzania Bastionu Ceglarskiego - pl.wikipedia.org/wiki/Bastion_Ceglarski Jest to naprawdę świetna miejscówka - drugiego takiego fajnego miejsca "wolnego" do zwiedzania praktycznie w centrum miasta chyba nie ma. Choć "przewodnik" ;-), któreg [więcej>>]
Marcin
Wrocław: Spotykamy się na małym mostku przy Zatoce Gondol (tam gdzie jest wypożyczalnia kajaków), Wzgórzu Polskim i Muzeum Narodowym. tel. 790232605
Dołączyło: 3 gości
19:45
inne - nowe (^_^)
Start 19:45, Lubiący potańczyć 45+ i wszyscy inni. Trzeba zarezerwować stolik(i) robię to o 11:30 (mam nadzieję że to możliwe) lub zrób to sam(a). Znak rozpoznawczy trzy lizaki(żelkowe) na stoliku. Przetańczmy tę noc!!!
bena
Radom: Restauracja Bankrut przy ul. Kieleckiej
Dołączyło: 0 gości
19:30
inne - nowe (^_^)
Organizuję ognisko na kozanowie. Czyli ogień, ziemniaki, kiełbaski i pewnie jak się napijemy to się trochę pośpiewa pod rozgwieżdżonym niebem

Znak rozpoznawczy: Czerwona piracka chusta na głowie, zielony pełnoletni składak typu wigry

Ewentualny kontakt do mnie: gg 2810854, tel. 517 894 903
Magikzen
Wrocław: Zbiórka na pętli kozanów godz. 19:30 koło przejścia dla pieszych (zebry ;)
Czekam 15 minut potem będę pod telefonem
Dołączyło: 8 gości
18:30
inne - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer a póżniej na jakiś chłodząco-orzeźwiający napój... najprawdopodobniej na ogródki... Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć zapraszam serdecznie.
Spotkanko, przy fontannie na rynku o 9:00

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce
Ewentualny kontakt do mnie: 693 680 444
żabka
Wieluń: przy fontannie
Dołączyło: 1 gości
17:30
inne - nowe (^_^)
Wybieram się na rower/spacer/koncert/do kina/pograć w ...

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ...
Ewentualny kontakt do mnie: ...17606910 agnieszka 25
radomiankaaa
Radom: Spotykamy się pod ...fregatą 14-tego o godz 17 30!!
co wy na to?
Dołączyło: 2 gości
15:30
rower - nowe (^_^)
Wybieram sie pojezdzic po wale, moze ktos chce sie przyłaczyc? Trasa wałem za zoo lub po drugiej stronie rzeki. Jakby cos bylo nie jasne to piszcie.
p
Wrocław: Czekam przy tych zółtych slupkach. Reszte widac na mapce ;)
Dołączyło: 2 gości
14:00
spacer - nowe (^_^)
Chętnie poznam SĄSIADÓW ( akcjaspontan.pl/forum-2530003/ )

Jeśli więc mieszkasz gdzieś w okolicy to może będziesz miał/miała ochotę się przejść, poznać kogoś nowego - szczególnie z własnego podwórka.
Zapraszam wszystkich mieszkających w promieniu powiedzmy 1.5 km od miejsca zbiórki :-)

Wiek i to czy będzie to twoje pierwsze spotkanie, czy jesteś weteranem strony jest zupełnie bez znaczenia. Chodzi mi tylko o to, aby lepiej się zintegrować na dzielni ;-)

Na razie wrzucam spotkanie na dzisiaj na 14, ale jeszcze pewnie spróbuję kiedyś innego dnia.

Jakby ktoś nie mógł, albo po prostu chce nawiązać kontakt, to niech pisze na forum.
Chętnie poznam SĄSIADÓW ( akcjaspontan.pl/forum-2530003/ ) Jeśli więc mieszkasz gdzieś w okolicy to może będziesz miał/miała ochotę się przejść, poznać kogoś nowego - szczególnie z własnego podwórka. Zapraszam wszystkich mieszkających w promieniu powiedzmy 1.5 km od miejsca zbiórki :-) Wiek i to czy będzie to twoje pierwsze spotkanie, czy jesteś we [więcej>>]
Marcin
Wrocław: Spotykamy się na skrzyżowaniu Wyszyńskiego X Damrota - przy przystanku A,N... Znak - skrzyżowane ręce.
Dołączyło: 1 gości
10:15
rower - nowe (^_^)
Ślęża i Radunia (z Mietkowa) z FR.org

Trasa przez wieżycę z kilkoma ciekawszymi fragmentami + wzgórza oleszeńskie. Im więcej w terenie tym lepiej.
Start w sobotę z Mietkowa o 10.15 (dojazd jak komu pasuje, np. pociąg o 9.35 z wrocławia głównego).

12 km rozgrzewki jako dojazd do sobótki i później już tylko teren...

info: www.forumrowerowe.org/topic/10176-wycieczki-wroclaw-zglos-sie/page__st__2340
gg 2350590
W razie deszczu wyjazd odwołany.
Ślęża i Radunia (z Mietkowa) z FR.org Trasa przez wieżycę z kilkoma ciekawszymi fragmentami + wzgórza oleszeńskie. Im więcej w terenie tym lepiej. Start w sobotę z Mietkowa o 10.15 (dojazd jak komu pasuje, np. pociąg o 9.35 z wrocławia głównego). 12 km rozgrzewki jako dojazd do sobótki i później już tylko teren... info: www.forumrowerowe.org/topic/ [więcej>>]
arg
Wrocław: dworzec pkp, docelowo Mietków, patrz mapa
Dołączyło: 2 gości
2010-08-13, Piątek - dawno temu
20:00
inne - nowe (^_^)
Inte-GRALNIE :)

Kontynuacja wieczorów z pokerem i innymi grami. Z mojej strony, jak zawsze, karty i okey, ale może pojawi się coś nowego...;)

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane ręce, czarne trampki i talia kart.
Kontakt do mnie: przed spotkaniem- gadulcowo 8347094, ewentualny tel. tylko dla zainteresowanych.

Kliknięcia mile widziane! ;)
Inte-GRALNIE :) Kontynuacja wieczorów z pokerem i innymi grami. Z mojej strony, jak zawsze, karty i okey, ale może pojawi się coś nowego...;) Znak rozpoznawczy: skrzyżowane ręce, czarne trampki i talia kart. Kontakt do mnie: przed spotkaniem- gadulcowo 8347094, ewentualny tel. tylko dla zainteresowanych. Kliknięcia mile widziane! ;) [więcej>>]
Kropka
Wrocław: Spotykamy się pod Fredrą.
Dołączyło: 3 gości
20:00
inne - nowe (^_^)
Wybieramy się troszkę potańczyć lub tylko napić się zimnego piwka;)

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce.
Edit
Wrocław: Wstępnie spotykamy się koło Banku PEKAO(przy pasażu Leopolda).
Spotkanie o godz.20:00. Dla spóźnialskich(czekamy kwadransik;))
Dołączyło: 8 gości
18:30
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na Letni Festiwal Blues'a "Był sobie blues"...W tym roku 13-stego w piątek grają:
PRZYTUŁA & KRUK
M. MALEŃCZUK
W. KLICH
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i ... hipisowska fioletowa spódnica:-)
Ewentualny kontakt do mnie: 9139932
HENKA
Tarnów: Spotykamy się pod kategrą :-P przy pomniku JP
Dołączyło: 0 gości
17:00
kultura - nowe (^_^)
Zagrajmy razem -grasz na gitarze akordeonie skrzypkach czy kobzie wez je i pzrzyjdz nad Zalew na Borkach grasz blusa rocka folk przysiadz i graj a inni niech sie dolaczaja moze zrobimy poczatek spontanicznego radomskiego festiwaliu muzyki ulicznej
piotr 664 690 590
piotr
Radom: miejsce zbiorki boisko do siatki zalew borki godz 17
Dołączyło: 2 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Siatka na powietrzu

Zapraszam do kolejne spotkanie z cyklu "nie dajmy piłce upaść" :-)
Piłkę mam, ale jak ktoś chce może wziąć też swoją, zagramy lepszą.

Spotkamy się na boisku.
Gosia
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 9 gości
2010-08-12, Czwartek - dawno temu
22:00
inne - nowe (^_^)
INTEGRACYJNIE! Wybieram się napić piwka, ewentualnie gdzieś potańczyć, itp. co kto lubi. Gdzie? Gdziekolwiek, byle w dobrym towarzystwie :) na miejscu możemy się jeszcze dogadać :) Zapraszam wszystkich chcących spędzić ten wieczór towarzysko :) szczególnie serdecznie zapraszam nowe osoby, zgodnie z mottem stronki: Nie siedź w domu, Wyjdź :)

Spotkamy się w rynku koło Fredry o 22:00.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce
pati
Wrocław: Spotykamy się Koło Fredry
Dołączyło: 7 gości
20:00
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 5 gości
17:45
kultura - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wernisaż Bożeny Sacharczuk pt.,, Powidoki''. ,, Wystawa prezentuje kolekcję obiektów ceramicznych z pogranicza form użytkowych i rzeźbiarskich''.

Znak rozpoznawczy: czarny szalik w prawej lub lewej dłoni.
Ewentualny kontakt do mnie: 513- 564- 376
S.w zielonych
Wrocław: Spotykamy się przed drzwiami galerii, tj. Galeria Szkła i Ceramiki BWA, pl. Kościuszki 9/ 10.
Dołączyło: 6 gości
13:00
inne - nowe (^_^)
Wybieram się przelać krew za czekolady XD (znaczy oddać krew w krwiodastwie na czerwonego krzyża). Ktoś chce się wybrać? Samemu się po prostu drętwo siedzi przy herbacie w poczekalni.
W programie kawa/herbata, czekolady, wiadra krwi.

Warunkiem oddawania krwi jest min. 18 lat i waga powyżej 45 kg, nie wspominając o dobrym zdrowiu, należy zabrać dowód osobisty.
Lord P.
Wrocław: Spotykamy się naprzeciwko kredki i ołówka, na rogu bujwida i placu grunwaldzkiego (vide mapa).
Znak rozpoznawczy- czarna/brudna niemiecka koza (rower, damka, nie germański zwierz).
Dołączyło: 0 gości
06:00
rower - nowe (^_^)
Jednodniowa wycieczka rowerowa w Góry Świętokrzyskie.

Rowerem w góry, ale niekoniecznie pod górkę! W czwartek, jeśli pogoda pozwoli, jedziemy pociągiem do Skarżyska-Kamiennej, a potem na szlak i dokąd oczy poniosą. Długość trasy jak i jej ostateczny kształt do ustalenia na miejscu, ja szacuję ją na ok. 40 kilometrów. Wracamy również pociągiem.

Koszt biletu ulgowego-szkolnego do Skarżyska to 6.05 zł, rower jedzie z nami za darmo w specjalnym wagonie. Mapę mam i teren (ogólnie) znam.

Trzeba być świadomym, że w górach, nawet świętokrzyskich, wystąpią podjazdy i zjazdy, ale nie nastręczają one większych problemów. Drogi bardzo rzadko asfaltowe, ale bagna i ruchome piaski ominiemy.

Pociąg mamy o 6.21 z Radomia.

Poznać mnie można po grafitowym rowerze marki Maxim. Jestem otwarty na różne pomysły.
Kontakt do mnie:
gg: 9270653
telefon: 796 599 211
Jednodniowa wycieczka rowerowa w Góry Świętokrzyskie. Rowerem w góry, ale niekoniecznie pod górkę! W czwartek, jeśli pogoda pozwoli, jedziemy pociągiem do Skarżyska-Kamiennej, a potem na szlak i dokąd oczy poniosą. Długość trasy jak i jej ostateczny kształt do ustalenia na miejscu, ja szacuję ją na ok. 40 kilometrów. Wracamy również pociągiem. Kosz [więcej>>]
Michał
Radom: Spotykamy się pod dworcem PKP w Radomiu, a dokładniej - obok wejścia do tunelu od strony centrum (Planty).
Dołączyło: 1 gości
2010-08-11, Środa - dawno temu
21:00
sport - nowe (^_^)
Rolki pod Magnolią
Drużyna rolkowców się rozrasta więc zabieramy sprzęt i jazdaaa!!! :-)))

Znak rozpoznawczy: zielone spodnie i biżuteria ;-)
Go... :-)
Wrocław: Spotykamy się z tyłu za Magnolią przy boisku do koszykówki.
Dołączyło: 6 gości
20:30
rower - nowe (^_^)
Wypad na rower - trasa wał. Start zjazd przy moscie zwierzynieckim [mapka]. Koniec trasy jeszcze nie znany ;P ale raczej krotka trasa bedzie. Tempo - odpowiednie :). Jak mnie poznacie? W tym miejscu o tej porze bedzie chyba tylko 1 osoba czekac na rowerze wiec napewno kazdy sie odnajdzie ;) pytania na czacie
p
Wrocław: Czekam przy tych słupkach żółto czarnych
Dołączyło: 1 gości
20:00
kultura - nowe (^_^)
Film

Wybieramy się do klubu Włodkowica 21 na seans filmu "Urodzeni mordercy" w reżyserii Oliviera Stone'a w ramach serii Podglądania Filmowe - wstęp wolny.
Seans zaczyna się o 21., więc będziemy na miejscu o 20., żeby zająć sobie miejsca i napić się piwa :)

Znak rozpoznawczy: okulary + ciemnoczerwone włosy, obok facet z bródką ;)
Kontakt: Mia 506949533
Mia&bart
Wrocław: Spotykamy się pod klubem przy ulicy Włodkowica 21 (dwie ulice za Heliosem, patrz mapka)
Dołączyło: 6 gości
17:35
rower - nowe (^_^)
Wycieczka rowerem na Bajkał:) Jak ktoś nie był jeszcze nad tą bezkresną wodą to gorąco zachęcam! Trasa średnio wymagająca, więc kondycją nie ma się co przejmować. Czas wycieczki myślę że ok 3 h. Jak komuś nie pasuje spotkanie na Mostach Warszawskich to ok 18.00 powinniśmy być przy Jazie Bartoszowickim.

Poniżej poglądowo link traski, chociaż chciałabym ją trochę zmodyfikować.

gdzienarower.pl/showpage.php?pageID=75&rid=244
A.
Wrocław: Wjazd na wały w stronę Jazu Bartoszowickiego (od placu Kromera)
Dołączyło: 4 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do gry w piłkę nożną!

Na boisku pojawia się zespół znajomych informatyków, około 6 osób, więc proszę się nie zrażać jeśli nie ma 10-12 kliknięć ;)

Mile widziani wszyscy, bramkarze, szewcy, wojownicy jedi i smerfy - niezależnie od umiejętności;)
Znak rozpoznawczy: okulary, koszulka z capoeiry, niebieskie buty.

Kontakt do mnie: 511 317 077, GG - 2975336
Zapraszam wszystkich chętnych do gry w piłkę nożną! Na boisku pojawia się zespół znajomych informatyków, około 6 osób, więc proszę się nie zrażać jeśli nie ma 10-12 kliknięć ;) Mile widziani wszyscy, bramkarze, szewcy, wojownicy jedi i smerfy - niezależnie od umiejętności;) Znak rozpoznawczy: okulary, koszulka z capoeiry, niebieskie buty. Kontakt d [więcej>>]
Monte
Wrocław: Boisko tartanowe na szkole; między ulicami Inowrocławską i Zachodnią, pl. św. Mikołaja. Wchodzi się od Inowrocławskiej (patrzcie mapka). Jak coś - telefon do mnie, na pewno się znajdziemy.
Dołączyło: 4 gości
14:45
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się do Muzeum Architektury na Bernardyńskiej (patrz mapka). Oprócz paru wystaw z dziedziny architektury, urbanistyki i designu, warto pójść do Muzeum ze względu na unikatowy obiekt, w którym się mieści- średniowieczny zespół poklasztorny, i dla spędzenia paru miłych chwil na uroczym wirydarzu muzeum. W środy wstęp wolny. W zależności od tempa, zwiedzanie zajmie nam 40- 60 minut.
Ewentualny kontakt do mnie: 501 800 575
sabi
Wrocław: Spotykamy się przed wejściem do Muzeum. Znak rozpoznawczy srebrny termos. Czekam kwadrans akademicki.
Dołączyło: 4 gości
2010-08-10, Wtorek - dawno temu
23:40
inne - nowe (^_^)
Wybieramy się do klubu "Siwy Dym" na Bogusławskiego (koło Dworca). Ok godz.: 23:40

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i dwie kobiety (wiek bez znaczenia)
Ewentualny kontakt do mnie: 9019133
Edyta
Wrocław: Spotykamy się w środku klubu.
Dołączyło: 2 gości
20:00
inne - nowe (^_^)
Wybieram się na film INCEPCJA. Film ma świetne recenzje więc sądzę, że warto. Z racji promocji "tani wtorek" cena biletów to 14 zł. Zarezerwowałam 20 miejsc. Kto chętny niech pisze albo dzwoni. Już grzeję swój owczy ołówek do spisywania listy :P
Musimy spotkać się pół godziny przed seansem, bo z takim wyprzedzeniem należy odebrać rezerwację. Zatem seans o 20.30, a my widzimy się o 20.00.
Znak rozpoznawczy to owca wystająca z torby.

Kontakt do mnie: 503739858 lub gg 5366518
Owca
Wrocław: Spotykamy się pod Kinem Helios na Kazimierza Wielkiego
Dołączyło: 25 gości
20:00
bieganie - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 3 gości
18:30
inne - nowe (^_^)
PRAGA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
Może ktoś z Was myślał albo myśli o odwiedzeniu tej pięknej stolicy :) Nie mamy tam daleko, dlatego proponuję zorganizowanie krótkiego, dwudniowego wypadu do naszych sąsiadów w terminie 21-22 sierpień. Może uda się jeszcze znaleźć jakieś fajne noclegi blisko centrum. Pojechalibyśmy albo autkami albo (w razie braku miejsc) pociągiem do Kudowy i dalej już autobusem. Co do programu wycieczki to jest to kwestia przedyskutowania i najlepiej zrobić to na żywo na spotkaniu organizacyjnym. Żebym mogła już przedstawić jakieś konkrety odnośnie transportu czy noclegów na spotkaniu, wszystkich chętnych na taką wycieczkę proszę o zgłaszanie się do mnie do niedzieli wieczór. Potem owszem, można się dołączyć, ale już na własną rękę taka osoba będzie musiała troszczyć się o transport czy nocleg.

Szczególnie gorąco zachęcam nowe osoby. Wyjazdy to najlepsza forma integracji. Właściwie w ciągu dwóch dni ludzie są w stanie lepiej się poznać niż niekiedy podczas kilku miesięcy znajomości. Warto się przełamać i rozpocząć takim wyjazdem reakcyjną aktywność.

Bardzo gorąco zapraszam osoby z autkami. Nie ukrywam, ze opcja autkowa była by dużo wygodniejsza i jednocześnie duuuuuuuużo szybsza.

Kontakt do mnie: 503739858 lub gg 5366518

P.S. Znak rozpoznawczy: Owca wystająca z torby i burza loczków na głowie
PRAGA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Może ktoś z Was myślał albo myśli o odwiedzeniu tej pięknej stolicy :) Nie mamy tam daleko, dlatego proponuję zorganizowanie krótkiego, dwudniowego wypadu do naszych sąsiadów w terminie 21-22 sierpień. Może uda się jeszcze znaleźć jakieś fajne noclegi blisko centrum. Pojechalibyśmy albo autkami albo (w razie braku miej [więcej>>]
Owca
Wrocław: Spotykamy się pod pomnikiem Fredry na rynku
Dołączyło: 11 gości
18:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce, piłeczka pingpongowa poruszająca się z prędkością światła - nad stołem (tudzież w jego pobliżu ;) ).
Reksio po zmroku :-)
Wrocław: Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapa).
Dołączyło: 7 gości
2010-08-09, Poniedziałek - dawno temu
20:00
bieganie - nowe (^_^)
Idę wieczorem pobiegać na wały. Może ktoś też ma ochotę się pomęczyć?:D
Forest
Wrocław: Mosty Warszawskie przy wejściu na wał (od strony Shella)
Dołączyło: 0 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Siatka na powietrzu

Zapraszam do kolejne spotkanie z cyklu "nie dajmy piłce upaść" :-)
Piłkę mam, ale jak ktoś chce może wziąć też swoją, zagramy lepszą.

Spotkamy się na boisku.
Gosia
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki.
Dołączyło: 12 gości
2010-08-08, Niedziela - dawno temu
20:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do śmigania na rolkach koło Magnolii.

Chętnie udzielę kilku rad początkującym rolkarzom. Spotykamy się z tyłu Magnolii przy boisku do kosza o 20:00, oczywiście jeżeli nie będzie padać i asfalt będzie suchy.

Znak rozpoznawczy: spodenki moro, czerwone rękawiczki:)
Ewentualny kontakt do mnie: gg 835848
bart
Wrocław: Boisko do kosza obok Magnolii.
Dołączyło: 1 gości
18:40
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na koncert muzyki organowej, który odbędzie się w kościele Bożej Opatrzności. Kościół zlokalizowany jest przy ul. Kazimierza Wielkiego 29. Początek koncertu 19:00. Zagra prawdopodobnie Florian Wilkes. Więcej o artyście na stronie en.florianwilkes.net/musik .

Znak rozpoznawczy: parasol koloru zielonego w stanie spoczynku z motylkiem.
Bach, Beethoven i in.
Wrocław: Spotykamy się przed wejściem do kościoła o 18:40. Na spóźnialskich czekam 10 minut.
Dołączyło: 4 gości
18:00
spacer - nowe (^_^)
Spacer po Ostrowie lub jego okolicach, bez przewodnika :-) i bez celu po prostu, żeby wyjść z domu.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i parasol w ręku
Ktośka
Wrocław: Spotykamy się pod Katedrą, przy jej miniaturce, czekam 15 min.
Dołączyło: 2 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Wybieramy się do Parku Grabiszyńskiego pograć w badmintona.
Daniel i Tomek
Wrocław: Spotykamy się w Parku Grabiszyńskim koło górki przy belkach do ćwiczeń. Patrz mapka
Dołączyło: 1 gości
10:00
rower - nowe (^_^)
Wybieram się na rowerek. Chciałbym aby ktoś do mnie dołączył (wreszcie), może jacyś chętni by się znaleźli. Trasa: Radom--> Janiszew--> Dąbrówka Nagórna--> Piastów ( tutaj mały przystanek aby popatrzeć na samoloty startujące i lądujące)--> Wsola. Powrót albo tą samą trasą, albo jeśli ktoś będzie zmęczony siódemką do Radomia. Wszyscy bez względu na wiek, płeć, poglądy polityczne, wyznanie, kolor skóry mile widziani.

Dla ułatwienia podaję kontakt do siebie:
gg: 3209948
tel: 694825092

PS. Wszystkich zainteresowanych proszę o przyłączenie się do spotkania jako gość, gdyż jeśli nikogo nie będzie mogę zmienić plany
Wybieram się na rowerek. Chciałbym aby ktoś do mnie dołączył (wreszcie), może jacyś chętni by się znaleźli. Trasa: Radom--> Janiszew--> Dąbrówka Nagórna--> Piastów ( tutaj mały przystanek aby popatrzeć na samoloty startujące i lądujące)--> Wsola. Powrót albo tą samą trasą, albo jeśli ktoś będzie zmęczony siódemką do Radomia. Wszyscy bez [więcej>>]
domeel
Radom: Spotykamy się przed wejściem do Billi od ulicy Mireckiego. Znak rozpoznawczy: duży rowerek author + skrzyżowane ręce
Dołączyło: 3 gości
09:50
spacer - nowe (^_^)
Jeśli pogoda dopisze to zapraszam wszystkich chętnych na spacer z przewodnikiem. Dzisiejsza wycieczka odbędzie się przez Dzielnicę Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań. Spotykamy się pod iglicą na placu solnym o godzinie 9:50, start godzina 10:00.
Więcej informacji na stronie www.kpm.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=235&Itemid=216

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce
enka
Wrocław: Spotykamy się pod iglicą na placu solnym, o godzinie 9:50, start godzina 10:00
Dołączyło: 2 gości
2010-08-07, Sobota - dawno temu
21:45
spacer - nowe (^_^)
Jeśli nudzi Ci się w sobotni wieczór i chcesz skorzystać z uroków pogody, zapraszam na całkiem spontaniczne spotkanie, rynek 21:45.przy wejściu do spiża. Na miejscu zdecydujemy czy pójść na spacer, posiedzieć wypić piwko, zagrać w karty a może w bilard,można również pomilczeć w towarzystwie, propozycje są dowolne:) Zapraszam

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce
...
Wrocław: Spotykamy się w rynku przed wejściem do Spiża o 21:45, chwilkę na spóźnialskich poczekamy:)
Dołączyło: 3 gości
20:30
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na film Ridleya Scotta "American Gangster" z Denzelem Washingtonem.
Projekcja na dachu Renomy o godz. 21-00 ( dla widzów przygotowane wygodne leżaki rozlokowane na piasku ).
Jeśli pogoda zawiedzie to projekcja na poziomie +3, pewnie bez leżaków : (
Jutro o tej samej porze "Aleksander" Oliviera Stone z Colinem Farellem.
Wstęp bez opłat.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i granatowa czapka z daszkiem w pobliżu : )
TeGie
Wrocław: Spotykamy się w Renomie, poziom Empiku, przy kanapach blisko schodów.
Dołączyło: 3 gości
19:00
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na Sishe i pograć w remika do AD-remu

Znak rozpoznawczy: paląca się Sischa :), Duży facio
DamianBAD
Rzeszów: Spotykamy się już w środku :)
Dołączyło: 1 gości
17:50
inne - nowe (^_^)
Panowie i Panie :) Serdecznie zapraszam w sobotę wieczorem na wspólne popykanie sobie w BILARDZIK. Stopień zaawansowania nie istotny, bo głównym celem naszego spotkania będzie wzajemne poznanie :), wiek również nie gra roli. Wszyscy chętni mile widziani. Stół zarezerwowany będzie w Medze, przy ulicy Wernera 10. Myślę, że 18 to dobra godzina. Dla ułatwienia kontaktu:
gg: 3209948
tel: 694825092
lub też czat u góry

PS. Wszyscy chętni proszeni są o dołączenie do spotkania jako gość. W przeciwnym wypadku mogę zmienić plany
Dominik
Radom: Radom, ul Wernera 10, Znak rozpoznawczy skrzyżowane ręce
Dołączyło: 2 gości
2010-08-06, Piątek - dawno temu
21:00
inne - nowe (^_^)
Fontanna Wrocławska na Pergoli obiecuje (na swoich stronach) o 21.30 pokaz specjalny pt. "Marzenia" (plik pokazy specjalne). Obdarzmy ją kredytem zaufania i spotkajmy się na wspólne oglądanie. Po pokazie uzgodnimy razem, jak kontynuować spotkanie. Mile widziany na spotkaniu jest Każdy, nie ma żadnych ograniczeń, preferencji i obostrzeń co do uczestników.. Szczególne zaproszenia i ukłony dla osób czujących się "nowymi", oraz dla pamiętających pradzieje tej strony.
W razie potrzeby telefon 501- 800- 575.
Bolki Lolki
Wrocław: Spotykamy się pod Iglicą przy Hali Ludowej (Hali Stulecia, patrz mapa). Znak rozpoznawczy: czarna czapeczka z daszkiem i skrzyżowane ręce. Czekamy kwadrans akademicki, potem jesteśmy do "złapania" pod telefonem.
Dołączyło: 9 gości
18:00
spacer - nowe (^_^)
Spacer Parkami Południowym i Grabiszyńskim oraz wałami Ślęży

Coś dla osób lubiących się przespacerować, nacieszyć urokiem wrocławskich terenów zielonych.
Spacer powinien zając około 2 godziny.
różni tacy
Wrocław: Spotykamy się na schodach pod pomnikiem Chopina. Znak rozpoznawczy założone ręce.
Dołączyło: 4 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Siatkówka na powietrzu

Jak co tydzień w piątek zapraszam na mecz w tą bardzo integracyjną grę :-) Jest to czas urlopowy, starzy, piątkowi bywalcy siatki wyjechali więc jeśli ktoś jeszcze nie był a ma od dawna ochotę, szczególnie nowe osoby to zapraszam właśnie dzisiaj :-)

Spotkamy się już na boisku
Gosia
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki. (patrz mapka)
Dołączyło: 10 gości
2010-08-05, Czwartek - dawno temu
21:30
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do śmigania na rolkach koło Magnolii;-)
Mile widzane osoby, które dałyby cenne rady w akrobacjach ;-) bo ileż można tylko do przodu ;-)
Spotykamy się z tyłu Magnolii przy boisku do kosza o 21:30.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i rolki.
Ewentualny kontakt do mnie: gg 3009966, tel. 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się z tyłu Magnolii koło boiska do koszykówki.
Dołączyło: 4 gości
20:00
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 6 gości
19:00
inne - nowe (^_^)
Inte-GRALNIE ;)

Planowałam dodać na ten dzień spotkanie przy kartach i innych takich wynalazkach, a ponieważ interesuje mnie inicjatywa teatralna, proponuję to połączyć:)

Zapraszam zatem na spotkanie!
Będę mieć ze sobą karty do gry oraz turecką grę OKEY, koleżanka być może weźmie scrubble. Jeśli lubisz jakieś inne gry i dysponujesz sprzętem- weź go ze sobą. A jeśli nie chcesz lub nie potrafisz grać- również zapraszam, zwyczajnie dla towarzystwa. Każdy jest mile widziany!

Znak rozpoznawczy- karty.
Inte-GRALNIE ;) Planowałam dodać na ten dzień spotkanie przy kartach i innych takich wynalazkach, a ponieważ interesuje mnie inicjatywa teatralna, proponuję to połączyć:) Zapraszam zatem na spotkanie! Będę mieć ze sobą karty do gry oraz turecką grę OKEY, koleżanka być może weźmie scrubble. Jeśli lubisz jakieś inne gry i dysponujesz sprzętem- weź go [więcej>>]
Kropka
Wrocław: Przyłączamy się do grupy teatralnej czyli spotkanie pod spiżem :)
Dołączyło: 9 gości
19:00
inne - nowe (^_^)
Teatr dla nieśmiałych.
Szukam chętnych do zabawy w teatr. Spotykamy się, przebieramy i gramy sobie dla siebie sztuki różne. Dla pokonania nieśmiałości, dla bycia bardziej "przebojowym" itd. Na 1 spotkaniu proponuję poruszyć temat miejsca, gdzie można by się spotykać i co można by zagrać ...
zebrahead001@gmail.com
Wrocław: Spotykamy się pod Spiżem. Spóźnialscy niech zejdą na dół. Mój tel 792 636 444 Mam krótkie kręcone włosy. Ania
Dołączyło: 18 gości
19:00
inne - nowe (^_^)
Spontaniczne spotkanie dla .....chłopców i dziewczynek, w wieku reprodukcyjnym tj. tfu postudyjnym, którzy mają ochotę na spotkanie w mniejszym gronie niż 30 osób. Może ktoś ma ochotę na piwo/winko/wodę/sok/lemoniadę i/lub chipsy/czekoladę/pomidora/ogórka/... i chciałby przy wybranym asortymencie w doborowym towarzystwie spędzić trochę czasu? Możemy się przespacerować albo i nie...zobaczymy.

Proszę jeżeli ktoś chce przyjść o kliknięcie. Jak się nikt nie kliknie do 18.50 to mogę zmienić plany i pójść pod inną fontannę na kontemplację.
Spontaniczne spotkanie dla .....chłopców i dziewczynek, w wieku reprodukcyjnym tj. tfu postudyjnym, którzy mają ochotę na spotkanie w mniejszym gronie niż 30 osób. Może ktoś ma ochotę na piwo/winko/wodę/sok/lemoniadę i/lub chipsy/czekoladę/pomidora/ogórka/... i chciałby przy wybranym asortymencie w doborowym towarzystwie spędzić trochę czasu? Możem [więcej>>]
XY
Wrocław: Będę czekać przy fontannie z "Szermierzem". Niestety będą wracać prosto z pracy więc będę w roboczych ciuchach, czytaj: czarne spodnie na kanta, bluzka taka jak do roboty i czarna teczka. Dla rozluźnienia założę okulary słoneczne na nos.
Dołączyło: 1 gości
2010-08-04, Środa - dawno temu
21:00
sport - nowe (^_^)
Rolki
Jeśli jutro nie będzie padać a asfalt będzie suchy to zapraszam na śmiganie pod Magnolią

Znak rozpoznawczy: zielone spodnie, czarna bluzka
Gosia
Wrocław: Spotykamy się przy boisku do kosza za Magnolią
Dołączyło: 5 gości
19:00
sport - nowe (^_^)
Sztuki walki- BOKS, amatorskie sparingi, możliwość podniesienia swoich możliwości w walce/ samoobronie. Zapewniam kaski ochronne, rękawice, trening na worku. NUDZISZ SIE ?! WPADAJ !!

PS. Jak ktoś ma tarcze bokserskie, niech przynosi ! TERMIN SPOTKANIA: otwarty/ do ustalenia pod numerem GG: 4323867
Damian
Radom: Spotykamy się na boisku sztucznym przy Publicznym Gimnazjum nr 22 / Gołębiów II
Dołączyło: 0 gości
19:00
inne - nowe (^_^)
na akcji spontan sa tez NOWI UZYTKOWNICY i dlatego organizuje spotkanie integracyjne
^^ TYLKO DLA NOWYCH ^^
jezeli nie chcesz spotykac sie z grupa ktora wymienia sie informacjami jak to fajnie bylo na ostatniej imprezie czy wyciecze i chcesz na rowni z innymi czuc sie w nowo poznanej grupie to przyjdz dzisiaj na RYNEK. spotykamy sie przy wejsciu do empiku o 19.00. postarajcie sie nie spoznic. gdzie pojdziemy dalej to juz ustalimy na miejscu.
Aby sie latwo rozpoznac niech wszyscy beda mieli skrzyzowane rece.
Anonim
Wrocław: Spotykamy się przy wejsciu do empiku o 19.00 znak rozpoznawczy to wszyscy ze skrzyzowanymi rekami jak ten pomaranczowy ludzik w prawym gornym rogu strony
Dołączyło: 5 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do niezłego wyczochrania się grą w piłkę nożną!!!

Po zeszłotygodniowej rozgrzewce, czas na prawdziwą grę!!! Wszyscy chętni mile widziani, w przypadku gdyby było nas dużo - w pobliżu jest większe boisko, też na tartanie;)

Kontakt do mnie: 511 317 077, GG - 2975336
Monte
Wrocław: Boisko tartanowe na szkole; między ulicami Inowrocławską i Zachodnią, pl. św. Mikołaja. Wchodzi się od Inowrocławskiej (patrzcie mapka). Jak coś - telefon do mnie, na pewno się znajdziemy.
Dołączyło: 9 gości
16:30
kultura - nowe (^_^)
Zapraszamy na wspólne oglądanie wystawy "Has: Nieosiągalne", w galerii BWA Awangarda przy ul Wita Stwosza (W obrębie Rynku). Na wystawie oprócz niebanalnych ujęć fotograficznych z filmów Hasa również instalacja Braci Quay jemu poświęcona. Wybraliśmy środę, bo jest darmowy wstęp do galerii. Następnie możemy pójść za ciosem i oglądnąć, jeśli jeszcze będą, obrazy inspirowane "Pętlą" Hasa autorstwa Liszkowskiego, wiszące na Jatkach. Kolejny punkt programu spotkania dowolny, do ustalenia. Zapraszamy wszystkich- i miłośników Hasa, i takich, co nie słyszeli nigdy o tym kolesiu, i takich, którzy po prostu chcą wyjść na miasto i spotkać się z ludźmi.
Ewentualny kontakt do mnie: 501 800 575
Zapraszamy na wspólne oglądanie wystawy "Has: Nieosiągalne", w galerii BWA Awangarda przy ul Wita Stwosza (W obrębie Rynku). Na wystawie oprócz niebanalnych ujęć fotograficznych z filmów Hasa również instalacja Braci Quay jemu poświęcona. Wybraliśmy środę, bo jest darmowy wstęp do galerii. Następnie możemy pójść za ciosem i oglądnąć, jeśl [więcej>>]
różni tacy
Wrocław: Spotykamy się pod portykiem (przed wejściem) do BWA Awangardy na Wita Stwosza 32. Akcentem rozpoznawalnym termos w kolorze srebrnym będzie.
Dołączyło: 3 gości
2010-08-03, Wtorek - dawno temu
21:45
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do śmigania na rolkach koło Magnolii;-) Mam nadzieję, że deszczyk przestanie padać.

Spotykamy się z tyłu Magnolii przy boisku do kosza o 21:45 czekam do 22.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i rolki. Ubrana będę najprawdopodobniej cała na czarno.

Ewentualny kontakt do mnie: gg 3009966, tel. 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkintu z tyłu Magnolii koło boiska do siatkówki.
Dołączyło: 3 gości
20:00
sport - nowe (^_^)
Krav Maga- trening przekrojowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom sprawności, można też przyjść i zobaczyć jak wyglądają treningi bez aktywnego uczestnictwa.
Nowe osoby proszę najpierw o kontakt, ponieważ czasami jesteśmy szybciej w parku gdzie trenujemy:-) Numer do mnie: 668- 661-214.
Do zobaczenia:-)
Sławek
Wrocław: Wrocław: Przystanek tramwajowo-autobusowy Ojca Beyzyma , na którym zatrzymują się tramwaje linii: 14, 20, 24 oraz autobusy 119, 136
Dołączyło: 6 gości
17:53
sport - nowe (^_^)
Zapraszam na tenisa stołowego vel ping-ponga. Do dyspozycji 3 stoły na świeżym powietrzu, dobrze osłonięte od wiatru. Rakietki zwykle ktoś ma, ale dobrze jest przynieść ze sobą jakikolwiek sprzęt.
Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce, piłeczka pingpongowa poruszająca się z prędkością światła - nad stołem (tudzież w jego pobliżu ;) ).
Można się spóźnić :) ludzie grają zwykle do 20, 21.
joanna
Wrocław: Spotykamy się przy stołach do pingla na boisku Szkoły podstawowej nr 1 (duży budynek z czerwonej cegły). Szkoła jest przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Prusa. Na przeciwko parku Tołpy (patrz mapa).
Dołączyło: 8 gości
2010-08-02, Poniedziałek - dawno temu
21:45
sport - nowe (^_^)
Zapraszam wszystkich chętnych do śmigania na rolkach wieczorową porą koło Magnolii;-)

Spotykamy się z tyłu Magnolii przy boisku do kosza o 21:45 czekam do 22.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i rolki. Ubrana będę najprawdopodobniej cała na czarno.

Ewentualny kontakt do mnie: gg 3009966, tel. 606780024
Promyczek
Wrocław: Spotykamy się na parkingu z tyłu Magnolii koło bosika do koszykówi.
Dołączyło: 3 gości
19:31
spacer - nowe (^_^)
NASIADÓWKA w parku/nad Odrą

Po dobranocce idę się przejść do parku. Posiedzieć, pogadać, pomilczeć, ... - co kto lubi. Można się zaopatrzyć w jakiś napój ;-) Jak macie ochotę to zapraszam.

Można też dołączyć później. Wtedy kontakt na tel. 790232605
Marcin
Wrocław: Spotykamy się w parku Tołpy (Nowowiejskim) przy kamieniu pamiątkowym prof. Tołpy i przy schodach do stawu. Znak rozpoznawczy: niebieski plecak, czarna koszulka.
Dołączyło: 2 gości
17:00
sport - nowe (^_^)
Siatkówka - gra na powietrzu.

Spotykamy się już na boisku. Jak ktoś ma, niech weźmie piłkę do siatki - zagramy lepszą.
Daniel
Wrocław: Nowe boisko pomiędzy ulicami: Długą, Zachodnią, Rybacką i Inowrocławską - trzeba wejść między bloki. (patrz mapka)
Dołączyło: 9 gości
14:30
rower - nowe (^_^)
Wybieram się na rower, w planie przemierzanie trasy zielonego szlaku: Ruda- Józefina- Nowa wieś - Kraszkowice. Wszystkich lubiących lasy, pola, zieleń zapraszam do przyłączenia się. Spotykamy się przy Kościele w Rudzie o 17.00.

Znak rozpoznawczy: wiekowy rowerek :)

693680444
żabka
Wieluń: koło kościoła w Rudzie
Dołączyło: 1 gości
2010-08-01, Niedziela - dawno temu
21:30
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na rynek na pokaz plenerowy filmu "Pół żartem, pół serio" z Marilyn Monroe w roli głównej.

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce i czarna torba.
Seans rozpoczyna się o 22. Będę pod iglicą na Placu Solnym (tam, gdzie kwiaciarki) ok.21.30 - czekam 5-10 min jakby się ktoś skusił.
joanna
Wrocław: Spotykamy się pod Iglicą na Placu Solnym
Dołączyło: 1 gości
18:45
kultura - nowe (^_^)
Wybieram się na koncert organowy,dziś zagra Sławomir Kamiński. W kość. Opatrzności Bożej,ul. K. Wielkiego29, wstęp wolny

Znak rozpoznawczy: nic mi nie przychodzi do głowy, wezmę więc różowy wiatraczek...we dłoń
Ewentualny kontakt do mnie: ...
Luka
Wrocław: Spotykamy się pod ...Kościołem
Dołączyło: 0 gości
14:45
spacer - nowe (^_^)
Wybieram się na spacer po Ostrowie Tumskim. Są to spotkania z cyklu "VII Letnie spacery z przewodnikiem".
Zwiedzanie zaczyna się o 15. Możemy wybrać dwie trasy: Spacer po Ostrowie Tumskim - dla wrocławian i ich gości (1) oraz wycieczka tematyczna: „Legendy związane z Ostrowem Tumskim” (2).

Znak rozpoznawczy: skrzyżowane, założone ręce.
Ewentualny kontakt do mnie 665-701-300
Iwonaa
Wrocław: Spotykamy się pod Pomnikiem Św. Nepomucena na Ostrowie Tumskim
Dołączyło: 2 gości
13:30
spacer - nowe (^_^)
Wszystkie osoby, które nie wyjechały z miasta i które dopadł Nie- Ma Co- Robić- Weekend we Wrocławiu i zostały zaskoczone Brakiem Spotkań w Niedzielę zapraszam na spacer po Pergoli i okolicach. W programie ramowym spotkania o każdej pełnej godzinie 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 planujemy oglądanie pokazu Wrocławskiej Fontanny, każdy z nich do innej muzyki, a w miedzy czasie rozmowy, spacerowanie, ewentualnie na kocyku polegiwanie. Dodatkowo możemy zahaczyć o Ogród Japoński, pomedytować nad wyglądem Wytwórni Filmowej itd itp. Czyli ogólnie bardzo niedzielnie i sielsko anielsko.
Wszystkie osoby, które nie wyjechały z miasta i które dopadł Nie- Ma Co- Robić- Weekend we Wrocławiu i zostały zaskoczone Brakiem Spotkań w Niedzielę zapraszam na spacer po Pergoli i okolicach. W programie ramowym spotkania o każdej pełnej godzinie 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 planujemy oglądanie pokazu Wrocławskiej Fontanny, każdy z nich do innej mu [więcej>>]
sabi & różni tacy
Wrocław: Spotkajmy się pod Iglicą przed Halą Stulecia (in. Halą Ludową). Znak firmowy srebrny termos. Czas oczekiwania na spóźnialskich, nieklikających i homo- niepewnych do 15 minut.
Dołączyło: 2 gości